Hizmetlerimiz

Channel Manager

Kanal Yöneticisi Nedir?


OTA yani Online Travel Agency sistemleri otellere çeşitli imkanlar sunmaktadır. Bu sistemlerde Extranet ile otelinizin fiyatlandırmasını, kontenjan durumunu, indirimleri, odaları satışa açma ve kapama işlemlerini yönetebilirsiniz. Ancak tek bir oda fiyatı değişikliğinde bile Booking, ETS, TatilSepeti gibi tüm firmaların Extranet sistemine girerek değişiklik yapmanız gerekmektedir. Channel Manager ise hizmet verdiğiniz tüm sitelere girmeden tek bir adres üzerinden otelinizi yönetmenize olanak tanır.

Kanal Yöneticisi ile artık fiyat değişikliği, kontenjan değişikliği gibi tüm işlemlerinizi tek bir kanal üzerinden yapabilirsiniz.


Turizm sektöründe önemli yere sahip olan oteller her sene sundukları imkân ve özellikleri ile sayısız turist çekmektedir. Ancak bir oteli yönetmek her zaman kolay bir iş değildir. Müşteri memnuniyeti, doğru bilgi akışı, iş yükünü hafifletecek her işlemin yapılması gibi sayısız görevin yerine getirilmesi gerekmektedir. Bu işlemler için oteldeki tek bir fiyat değişikliğinin dahi müşteriye her platformda aynı iletilmesi gerekmektedir. Otelinizdeki tek bir fiyat değişikliği için tüm gün hizmet sunduğunuz sitelerde mi geziniyorsunuz? Channel Manager ile artık fiyat değişikliği, kontenjan değişikliği gibi tüm işlemlerinizi tek bir kanal üzerinden yapabilirsiniz.