Hizmetlerimiz


Merkezi Rezervasyon Sistemi

ResClick Merkezi Rezervasyon Sistemi

CRS acentalarınızın satış ve rezervasyon yönetimi ihtiyaçlarına yönelik tüm gereksinimlerinizi karşılar.

Oda satışlarınızı arttırmak Metasearch’lere bağlanmak, OTA’ lara direk fiyat yollayarak rezervasyonlarınızın satışlarını kolaylaştırır. Bağlı olduğu Online web sayfanız sayesinde, Seyahatini Internet üzerinden ayarlayanların sayısı arttıkça oteller de online ortamda erişilebilir olmanın yeni yollarını arar oldu.

OTA'larla direk olarak yüzlerce Online satış kanallarına fiyat gönderimi


Next Generation Online Agency System teknolojisiyle saniyelik bilgi dağıtım hızını keşfedin. Bu teknoloji sayesinde GDS ve diğer IDS satış kanallarınız ile oteliniz arasında kusursuz bir iletişim sağlayın. Sistemimiz aracılığıyla sadece birkaç dakikanızı harcayarak tüm satış kanallarınıza aynı anda tek seferde fiyat ve müsaitlik bilgisi girmeniz mümkün. Böylece fiyat ve müsaitlik bilgilerinizde değişiklik olduğunda güncellemelerinizi kolaylıkla halledebileceksiniz.
Gelişen online pazara dahil olan otellerin en büyük ihtiyaçlarından birinin satış kanallarını kolay ve sorunsuz şekilde yönetmek olduğunu fark ettik ve bunun için CRS | Extranet Kontrol Paneli’ni hizmetinize sunduk. CRS Extranetinizle, Otelinize sunduğumuz bu kontrol panelle direk anlaşmalı olduğunuz tüm otellerinizin fiyatlarını direk olarak, otel yetkilileri tarafından siteminize girilmesini sağlayarak, fiyatlarını anında kendi sisteminize düşmesini sağlayın.